Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Haczovia Haczów
2:7
Przełom Besko
Grabowianka Grabówka
9:0
Iskra Przysietnica
Aktiv Pro Rymanów
1:2
Orzełki Brzozów
LKS Wesoła
2:1
Start Rymanów
LKS Izdebki
0:6
LKS Hłudno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Hłudno
4:4
Aktiv Pro Rymanów
Haczovia Haczów
0:4
Grabowianka Grabówka
Przełom Besko
6:1
Start Rymanów
Iskra Przysietnica
3:2
LKS Izdebki
Orzełki Brzozów
5:0
LKS Wesoła
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Rymanów
3:7
Orzełki Brzozów
Grabowianka Grabówka
1:1
Przełom Besko
LKS Izdebki
1:4
Haczovia Haczów
Aktiv Pro Rymanów
5:0
Iskra Przysietnica
LKS Wesoła
0:11
LKS Hłudno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Hłudno
6:1
Start Rymanów
Haczovia Haczów
0:6
Aktiv Pro Rymanów
Przełom Besko
5:2
Orzełki Brzozów
Iskra Przysietnica
2:2
LKS Wesoła
Grabowianka Grabówka
6:1
LKS Izdebki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Rymanów
- : -
Iskra Przysietnica
LKS Izdebki
3:3
Przełom Besko
Aktiv Pro Rymanów
4:0
Grabowianka Grabówka
Orzełki Brzozów
3:1
LKS Hłudno
LKS Wesoła
4:1
Haczovia Haczów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grabowianka Grabówka
7:0
LKS Wesoła
Haczovia Haczów
- : -
Start Rymanów
LKS Izdebki
1:6
Aktiv Pro Rymanów
Przełom Besko
2:0
LKS Hłudno
Iskra Przysietnica
1:2
Orzełki Brzozów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Rymanów
- : -
Grabowianka Grabówka
Aktiv Pro Rymanów
4:1
Przełom Besko
Orzełki Brzozów
1:1
Haczovia Haczów
LKS Wesoła
3:0*
LKS Izdebki
LKS Hłudno
5:2
Iskra Przysietnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Haczovia Haczów
0:7
LKS Hłudno
Przełom Besko
3:0
Iskra Przysietnica
Grabowianka Grabówka
5:3
Orzełki Brzozów
LKS Izdebki
- : -
Start Rymanów
Aktiv Pro Rymanów
6:1
LKS Wesoła
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Hłudno
3:3
Grabowianka Grabówka
Iskra Przysietnica
0:4
Haczovia Haczów
Orzełki Brzozów
4:1
LKS Izdebki
LKS Wesoła
2:2
Przełom Besko
Start Rymanów
0:10
Aktiv Pro Rymanów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Besko
2:2
Haczovia Haczów
Iskra Przysietnica
0:6
Grabowianka Grabówka
Orzełki Brzozów
7:2
Aktiv Pro Rymanów
LKS Hłudno
9:1
LKS Izdebki
Start Rymanów
1:4
LKS Wesoła
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Rymanów
0:5
Przełom Besko
Grabowianka Grabówka
4:6
Haczovia Haczów
LKS Izdebki
3:1
Iskra Przysietnica
Aktiv Pro Rymanów
4:3
LKS Hłudno
LKS Wesoła
0:9
Orzełki Brzozów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Hłudno
1:1
LKS Wesoła
Iskra Przysietnica
0:7
Aktiv Pro Rymanów
Orzełki Brzozów
12:0
Start Rymanów
Haczovia Haczów
2:0
LKS Izdebki
Przełom Besko
1:4
Grabowianka Grabówka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Izdebki
3:3
Grabowianka Grabówka
Aktiv Pro Rymanów
1:2
Haczovia Haczów
Orzełki Brzozów
6:1
Przełom Besko
LKS Wesoła
3:0
Iskra Przysietnica
Start Rymanów
6:11
LKS Hłudno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Haczovia Haczów
7:1
LKS Wesoła
Przełom Besko
3:0
LKS Izdebki
Grabowianka Grabówka
4:3
Aktiv Pro Rymanów
Iskra Przysietnica
3:6
Start Rymanów
LKS Hłudno
3:8
Orzełki Brzozów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Rymanów
- : -
Haczovia Haczów
Aktiv Pro Rymanów
- : -
LKS Izdebki
Orzełki Brzozów
- : -
Iskra Przysietnica
LKS Wesoła
2:4
Grabowianka Grabówka
LKS Hłudno
- : -
Przełom Besko
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Haczovia Haczów
0:3
Orzełki Brzozów
Przełom Besko
- : -
Aktiv Pro Rymanów
Grabowianka Grabówka
5:3
Start Rymanów
Iskra Przysietnica
1:11
LKS Hłudno
LKS Izdebki
5:5
LKS Wesoła
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Rymanów
8:2
LKS Izdebki
LKS Hłudno
3:5
Haczovia Haczów
Iskra Przysietnica
- : -
Przełom Besko
Orzełki Brzozów
- : -
Grabowianka Grabówka
LKS Wesoła
3:5
Aktiv Pro Rymanów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Haczovia Haczów
- : -
Iskra Przysietnica
Przełom Besko
3:1
LKS Wesoła
Grabowianka Grabówka
8:4
LKS Hłudno
LKS Izdebki
- : -
Orzełki Brzozów
Aktiv Pro Rymanów
6:1
Start Rymanów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości