Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Płowce/Stróże Małe
0:2
Markiewicza Krosno
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
4:0
Osława Zagórz
Start Rymanów
6:1
Koniczynka Krosno
Bieszczady Ustrzyki Dolne
4:1
KS Szczepańcowa
Gabry Łukowe
2:1
LKS Głowienka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:1
Gabry Łukowe
LKS Głowienka
1:4
Start Rymanów
Koniczynka Krosno
1:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Osława Zagórz
2:0
LKS Płowce/Stróże Małe
KS Szczepańcowa
0:5
Markiewicza Krosno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Płowce/Stróże Małe
2:2
Koniczynka Krosno
Start Rymanów
3:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Markiewicza Krosno
2:1
Osława Zagórz
LKS Głowienka
4:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Gabry Łukowe
5:0
KS Szczepańcowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
LKS Głowienka
2:2
LKS Płowce/Stróże Małe
Gabry Łukowe
1:1
Start Rymanów
KS Szczepańcowa
2:1
Osława Zagórz
Koniczynka Krosno
0:2
Markiewicza Krosno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Płowce/Stróże Małe
2:3
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Start Rymanów
4:2
KS Szczepańcowa
LKS Głowienka
0:6
Markiewicza Krosno
Osława Zagórz
2:2
Koniczynka Krosno
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:2
Gabry Łukowe
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:1
Markiewicza Krosno
LKS Głowienka
2:1
Osława Zagórz
Gabry Łukowe
1:1
LKS Płowce/Stróże Małe
KS Szczepańcowa
1:1
Koniczynka Krosno
Start Rymanów
1:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Płowce/Stróże Małe
2:1
Start Rymanów
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
7:0
KS Szczepańcowa
Markiewicza Krosno
2:0
Gabry Łukowe
Osława Zagórz
3:0*
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Koniczynka Krosno
5:1
LKS Głowienka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:1
LKS Płowce/Stróże Małe
Bieszczady Ustrzyki Dolne
7:0
Koniczynka Krosno
Gabry Łukowe
1:1
Osława Zagórz
KS Szczepańcowa
0:2
LKS Głowienka
Start Rymanów
4:3
Markiewicza Krosno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Płowce/Stróże Małe
2:0
KS Szczepańcowa
Markiewicza Krosno
1:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
LKS Głowienka
0:7
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Koniczynka Krosno
2:1
Gabry Łukowe
Osława Zagórz
1:1
Start Rymanów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Markiewicza Krosno
- : -
LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Głowienka
- : -
Gabry Łukowe
KS Szczepańcowa
- : -
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Koniczynka Krosno
- : -
Start Rymanów
Osława Zagórz
- : -
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Płowce/Stróże Małe
- : -
Osława Zagórz
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
- : -
Koniczynka Krosno
Start Rymanów
- : -
LKS Głowienka
Markiewicza Krosno
- : -
KS Szczepańcowa
Gabry Łukowe
- : -
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bieszczady Ustrzyki Dolne
- : -
Start Rymanów
LKS Głowienka
- : -
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
KS Szczepańcowa
- : -
Gabry Łukowe
Koniczynka Krosno
- : -
LKS Płowce/Stróże Małe
Osława Zagórz
- : -
Markiewicza Krosno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Płowce/Stróże Małe
- : -
LKS Głowienka
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
- : -
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Start Rymanów
- : -
Gabry Łukowe
Markiewicza Krosno
- : -
Koniczynka Krosno
Osława Zagórz
- : -
KS Szczepańcowa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bieszczady Ustrzyki Dolne
- : -
LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Głowienka
- : -
Markiewicza Krosno
Gabry Łukowe
- : -
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
KS Szczepańcowa
- : -
Start Rymanów
Koniczynka Krosno
- : -
Osława Zagórz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Płowce/Stróże Małe
- : -
Gabry Łukowe
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
- : -
Start Rymanów
Markiewicza Krosno
- : -
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Koniczynka Krosno
- : -
KS Szczepańcowa
Osława Zagórz
- : -
LKS Głowienka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Rymanów
- : -
LKS Płowce/Stróże Małe
Bieszczady Ustrzyki Dolne
- : -
Osława Zagórz
LKS Głowienka
- : -
Koniczynka Krosno
Gabry Łukowe
- : -
Markiewicza Krosno
KS Szczepańcowa
- : -
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Płowce/Stróże Małe
- : -
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Markiewicza Krosno
- : -
Start Rymanów
LKS Głowienka
- : -
KS Szczepańcowa
Koniczynka Krosno
- : -
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Osława Zagórz
- : -
Gabry Łukowe
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
- : -
Markiewicza Krosno
Start Rymanów
- : -
Osława Zagórz
Bieszczady Ustrzyki Dolne
- : -
LKS Głowienka
Gabry Łukowe
- : -
Koniczynka Krosno
KS Szczepańcowa
- : -
LKS Płowce/Stróże Małe
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości