Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
4:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Iwonka Iwonicz
0:2
Gimball Tarnawa
Polonia Kopytowa
3:1
Przełęcz Dukla
Iskra Przysietnica
1:0
Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Odrzykoń
1:0
Kotwica Korczyna
Nafta Jedlicze
1:1
Start Rymanów
Wisłok Sieniawa
0:4
Partyzant Targowiska
Markiewicza Krosno
1:0
Tempo Nienaszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Sieniawa
2:3
Zamczysko Odrzykoń
Kotwica Korczyna
1:0
Czarni Jasło
Przełęcz Dukla
1:0
Iwonka Iwonicz
Start Rymanów
0:4
Markiewicza Krosno
Tempo Nienaszów
0:0
Polonia Kopytowa
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:1
Iskra Przysietnica
Partyzant Targowiska
1:0
Gimball Tarnawa
Nafta Jedlicze
3:0
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Iwonka Iwonicz
3:4
Tempo Nienaszów
Polonia Kopytowa
1:3
Start Rymanów
Zamczysko Odrzykoń
1:4
Partyzant Targowiska
Nafta Jedlicze
3:4
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Markiewicza Krosno
3:1
Ostoja Kołaczyce
Gimball Tarnawa
2:2
Przełęcz Dukla
Iskra Przysietnica
1:2
Kotwica Korczyna
Czarni Jasło
2:0
Wisłok Sieniawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Targowiska
2:0
Przełęcz Dukla
Zamczysko Odrzykoń
0:0
Czarni Jasło
Kotwica Korczyna
4:2
Nafta Jedlicze
Wisłok Sieniawa
3:1
Iskra Przysietnica
Start Rymanów
2:0
Iwonka Iwonicz
Ostoja Kołaczyce
3:0
Polonia Kopytowa
Tempo Nienaszów
1:2
Gimball Tarnawa
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:0
Markiewicza Krosno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Dukla
0:2
Tempo Nienaszów
Iwonka Iwonicz
0:3
Ostoja Kołaczyce
Markiewicza Krosno
0:0
Kotwica Korczyna
Polonia Kopytowa
1:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Gimball Tarnawa
2:2
Start Rymanów
Nafta Jedlicze
3:2
Wisłok Sieniawa
Czarni Jasło
0:4
Partyzant Targowiska
Iskra Przysietnica
2:1
Zamczysko Odrzykoń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
1:2
Iskra Przysietnica
Partyzant Targowiska
1:0
Tempo Nienaszów
Zamczysko Odrzykoń
2:2
Nafta Jedlicze
Kotwica Korczyna
7:1
Polonia Kopytowa
Wisłok Sieniawa
0:1
Markiewicza Krosno
Start Rymanów
2:3
Przełęcz Dukla
Ostoja Kołaczyce
5:1
Gimball Tarnawa
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:1
Iwonka Iwonicz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iwonka Iwonicz
2:2
Kotwica Korczyna
Przełęcz Dukla
1:3
Ostoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze
0:1
Czarni Jasło
Markiewicza Krosno
2:0
Zamczysko Odrzykoń
Polonia Kopytowa
3:3
Wisłok Sieniawa
Gimball Tarnawa
3:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Tempo Nienaszów
2:3
Start Rymanów
Iskra Przysietnica
0:2
Partyzant Targowiska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Targowiska
3:0
Start Rymanów
Czarni Jasło
3:0
Markiewicza Krosno
Zamczysko Odrzykoń
1:4
Polonia Kopytowa
Kotwica Korczyna
5:2
Gimball Tarnawa
Ostoja Kołaczyce
2:0
Tempo Nienaszów
Wisłok Sieniawa
0:0
Iwonka Iwonicz
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:2
Przełęcz Dukla
Iskra Przysietnica
0:5
Nafta Jedlicze
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Kopytowa
0:0
Czarni Jasło
Iwonka Iwonicz
3:5
Zamczysko Odrzykoń
Przełęcz Dukla
1:1
Kotwica Korczyna
Gimball Tarnawa
2:2
Wisłok Sieniawa
Start Rymanów
1:1
Ostoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze
0:1
Partyzant Targowiska
Tempo Nienaszów
4:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Markiewicza Krosno
1:0
Iskra Przysietnica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
4:1
Iwonka Iwonicz
Partyzant Targowiska
2:1
Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Odrzykoń
1:0
Gimball Tarnawa
Kotwica Korczyna
4:2
Tempo Nienaszów
Wisłok Sieniawa
2:0
Przełęcz Dukla
Nafta Jedlicze
0:1
Markiewicza Krosno
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:0
Start Rymanów
Iskra Przysietnica
1:0
Polonia Kopytowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Dukla
0:0
Zamczysko Odrzykoń
Polonia Kopytowa
0:3
Nafta Jedlicze
Iwonka Iwonicz
2:2
Iskra Przysietnica
Gimball Tarnawa
0:2
Czarni Jasło
Start Rymanów
2:1
Kotwica Korczyna
Tempo Nienaszów
2:1
Wisłok Sieniawa
Markiewicza Krosno
0:2
Partyzant Targowiska
Ostoja Kołaczyce
4:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Jedlicze
2:0
Iwonka Iwonicz
Partyzant Targowiska
5:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Czarni Jasło
3:0
Przełęcz Dukla
Zamczysko Odrzykoń
5:1
Tempo Nienaszów
Kotwica Korczyna
5:0
Ostoja Kołaczyce
Wisłok Sieniawa
4:3
Start Rymanów
Markiewicza Krosno
0:0
Polonia Kopytowa
Iskra Przysietnica
2:1
Gimball Tarnawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Dukla
0:0
Iskra Przysietnica
Polonia Kopytowa
1:2
Partyzant Targowiska
Iwonka Iwonicz
2:0
Markiewicza Krosno
Tempo Nienaszów
0:2
Czarni Jasło
Gimball Tarnawa
2:4
Nafta Jedlicze
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:4
Kotwica Korczyna
Start Rymanów
3:2
Zamczysko Odrzykoń
Ostoja Kołaczyce
2:3
Wisłok Sieniawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Kopytowa
3:2
Iwonka Iwonicz
Partyzant Targowiska
2:0
Kotwica Korczyna
Czarni Jasło
3:0
Start Rymanów
Zamczysko Odrzykoń
0:3*
Ostoja Kołaczyce
Markiewicza Krosno
2:0
Gimball Tarnawa
Iskra Przysietnica
1:2
Tempo Nienaszów
Nafta Jedlicze
2:1
Przełęcz Dukla
Wisłok Sieniawa
2:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
0:0
Czarni Jasło
Iwonka Iwonicz
1:1
Partyzant Targowiska
Przełęcz Dukla
1:0
Markiewicza Krosno
Kotwica Korczyna
0:3*
Wisłok Sieniawa
Tempo Nienaszów
2:1
Nafta Jedlicze
Gimball Tarnawa
3:1
Polonia Kopytowa
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:2
Zamczysko Odrzykoń
Start Rymanów
2:0
Iskra Przysietnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości