Puchar Burmistrza Gminy Rymanów w piłce nożnej

Turniej odbędzie się w dniu 01 lipca 2018 roku na stadionie Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „KARPATY” w Klimkówce. W turnieju uczestniczą drużyny z terenu Gminy Rymanów zrzeszone w OZPN Krosno. Pary zostały rozlosowane na spotkaniu przedstawicieli Klubów Sportowych zorganizowanym w Urzędzie Gminy w Rymanowie w dniu 22 czerwca 2018 roku i przedstawiają się następująco:

1. „START” Rymanów - „FLORIAN” Rymanów Zdrój - godz.10,00

2. ULKS „WISŁOK” Sieniawa - „ISKRA” Wróblik - godz.11,00

3. GLKS „KARPATY” Klimkówka - LKS Głębokie - godz.12,00

4. „BESKID” Posada Górna - „ORZEŁ” Milcza - godz.13,00

Zwycięzcy zagrają dalej w turnieju i rozegrają mecze półfinałowe, natomiast przegrywający odpadają z turnieju. W pierwszym półfinale o godz. 14,00 zagrają zwycięzcy 1 i 2 meczu, w drugim półfinale o godz. 15,00 zagrają zwycięzcy 3 i 4 meczu. Mecz o 3 miejsce nie będzie rozgrywany, natomiast mecz finałowy o godz. 16,30. Czas gry 2x 20 min z przerwą 5 minutową.

W turnieju mogą uczestniczyć wyłącznie zawodnicy w wieku seniora i juniora zarejestrowani w OZPN wdanym klubie w zakończonym sezonie oraz posiadający ważną kartę zdrowia. Podczas turnieju obowiązują przepisy PZPN. Turniej sędziują sędziowie Kolegium Sędziów OZPN w Krośnie. Dla uczestników organizatorzy zapewniają okolicznościowe nagrody i puchary oraz ciepły posiłek i napoje.

Organizatorzy: Burmistrz Gminy Rymanów, GLKS „KARPATY” Klimkówka