PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. sponsorem głównym Startu Rymanów

Z nieskrywaną radością informujemy wszystkich kibiców K.S. „Start” Rymanów o nowym sponsorze generalnym naszego klubu.

Została nim PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., z którą to Nasz Klub nawiązał współpracę w ramach projektu „PIŁKARZE Z ENERGIĄ”. Umowa została zawarta dnia 18 czerwca 2018 r. a jej sygnatariusze nie wykluczają dalszego rozwoju współpracy w ciągu najbliższych sezonów. Logo sponsora pojawi się na klubowych koszulkach, banerach, portalach społecznościowych , oraz materiałach promocyjnych klubu. PGE Polska Grupa Energetyczna jest największą firmą sektora elektroenergetycznego w Polsce oraz jedną z największych w Europie Środkowej i Wschodniej pod względem produkcji energii elektrycznej i zainstalowanych mocy wytwórczych. Spółki z Grupy PGE posiadają własne kopalnie węgla brunatnego, zajmują się wytwarzaniem energii elektrycznej i ciepła zarówno w źródłach konwencjonalnych, jak i w źródłach odnawialnych, prowadzą działalność w zakresie obrotu hurtowego energią elektryczną i produktami powiązanymi, dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej i ciepła. Sprzedaż energii prowadzona jest do ponad 5 mln klientów, w tym: firm, instytucji i gospodarstw domowych. Dzięki pozycji lidera na polskim rynku ta największa spółka energetyczna decyduje o bezpieczeństwie energetycznym kraju.