Klub 20+ | Klub Sportowy Start Rymanów

CEL KLUBU 20+

Celem powstania KLUBU 20+ jest konsolidacja osób fizycznych oraz firm działających w naszym mieście i regionie, które dobrowolnie i świadomie pomagają Klubowi Sportowemu Start Rymanów.

Klub 20+ ma pomóc w tworzeniu bezpieczeństwa finansowego, umocnienie pozycji i dalszy rozwój KS Start Rymanów.

Pozyskane środki zostaną przeznaczone na cele statutowe KS Start Rymanów.

Wstępując do Klubu 20+ stajecie się Państwo nie tylko mecenasami piłki nożnej w Starcie Rymanów ale macie Państwo także możliwość własnego rozwoju poprzez nawiązanie kontaktów towarzyskich i biznesowych z innymi członkami Klubu 20+.

Istnieje także możliwość zareklamowania swoich firm na terenie stadionu, na którym swoje mecze rozgrywa KS Start Rymanów oraz na wszelkich materiałach reklamowych wydawanych przez Klub, tj. plakatach meczowych, stronie internetowej, czy też w mediach społecznościowych.

Raz do roku organizowane będzie spotkanie członków Klubu 20+ z władzami KS Start Rymanów, mające na celu stworzenie miłej, przyjaznej atmosfery dla członków Klubu.

Aby wstąpić do Klubu 20+ należy wypełnić Deklarację Członka Wspierającego KLUB 20+POBIERZ DEKLARACJĘ

Miesięczna opłata w Klubie 20+ wynosi minimum 20 złotych miesięcznie i należy ją uiścić na rachunek bankowy Klubu lub u Skarbnika.

Członkowie Klubu 20+ zostaną umieszczeni /wedle życzenia/ na liście Klubu, która będzie na bieżąco aktualizowana i do wglądu w klubie, jak i na stronie internetowej.

Wszelka nowa inicjatywa jest bardzo mile widziana.

Regulamin Klubu 20+

ZARZĄD
KS Start Rymanów